Bohaterowie

Małgorzata Wiśniewska: 


Pracuje jako psycholog w ośrodku dla trudnej młodzieży. Niespodziewanie otrzymuje niecodzienną propozycję. Jest ona dla niej szansą na wielką przygodę, ale za razem sporym wyzwaniem. W przeciągu paru chwil kobieta wkracza w świat kogoś kto każdego dnia okalecza się bolesnymi wspomnieniami z przeszłości.

Kuba Błaszczykowski:

Na codzień jest bardzo zamknięty w sobie. Nie lubi gwiazdorzenia i sam nigdy się tak nie zachowuje. Możliwość reprezentowania kraju jest dla niego ogromnym wyróżnieniem. Cztery najważniejsze osoby w jego życiu to przyjaciel Łukasz Piszczek, brat Dawid Błaszczykowski, wujek Jerzy Brzęczek oraz babcia Felicja Brzęczek.

Jerzy Brzęczek:

Wuja Kuby. Do 2015 roku był trenerem Lechii Gdańsk. Od najmłodszych lat wspierał swojego siostrzeńca w karierze sportowej. Jako jedyny potrafił dotrzeć do Kuby kiedy ten przeżywał trudny okres buntu. Pomimo upływu lat polski pomocnik nadal utrzymuje bliską relację z Jerzym. Kiedy nie może sobie z czymś poradzić to właśnie do niego dzwoni Kuba. 

Łukasz Piszczek:

Najlepszy przyjaciel Kuby. Gra na pozycji obrońcy w Borussi Dortmunt. To właśnie jemu jako jedynemu z drużyny Kuba zwierza się ze swoich problemów.

Ewa Piszczek:

Żona Łukasza. Ona również zna tragiczną historię Kuby. Chce pomóc przyjacielowi swojego męża ruszyć na przód. Wpada na pewien plan, który nie dokońca podoba się pomocnikowi reprezentacji. 

Sara Piszczek:

Córka państwa Piszczków. Pomimo zaledwie siedmiu lat jest wpatrzona w swojego wujka Kubę jak w obrazek. Ciągle powtarza, że w przyszłosci chce być właśnie taka jak mężczyzna. 

Reprezentacja Polski w piłce nożnej:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz